Anonym bruker Skrevet 28. april 2009 #1 Skrevet 28. april 2009 Er det vanlig at skjedeåpningen blir større etter at man har født? Eller er det bare jeg som har vært uheldig med syinga eller noe..
*toppris* Skrevet 28. april 2009 #2 Skrevet 28. april 2009 vet ikke om det er vanlig, men heller sikkert veldig individuelt... har ikke merket noe slikt selv, heller den andre veien i begynnelsen, men nå er alt som det var før graviditet/fødsel med nr 1... men man skal jo trene opp igjen bekkenet etter fødsel, knipe i vei:)
Anonym bruker Skrevet 28. april 2009 #3 Skrevet 28. april 2009 Litt er vanelig,men det er forskjellig fra person til person..Jeg ble sydd feil og hadde større åpning pga dette og måtte rekonstruere etter fødsel og feilsying.
Anonym bruker Skrevet 28. april 2009 #4 Skrevet 28. april 2009 Min er for stor! har fått beskjed om at den kan opereres men at jeg må vente til jeg er ferdig med barn:/
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå