nina__marita Skrevet 28. april 2009 #1 Skrevet 28. april 2009 Sitter og lurer på når jeg skal slutte å bruke strømpbukse på lillemann. bor i skien og i dag har det ikke hvert kaldt, og når vi var å gikk tur ble han varm. Så bare lurer på nårman liksom skal kutte den ut. vanskelig det der. han er jo bare året.
Gjest Gul stjerne Skrevet 28. april 2009 #2 Skrevet 28. april 2009 Jeg synes også det er vanskelig. I helgen var det opp mot 20 grader her i Oslo, og da hadde han ikke. I dag var det kjøligere, og jeg tok på strømpebukse. Jeg ser an været før jeg sender ham i barnehagen. Er jeg usikker, ber jeg de ansatte følge med og kle av ham om temperaturen stiger veldig. Han er 20 mnd.
nina__marita Skrevet 28. april 2009 Forfatter #3 Skrevet 28. april 2009 ja er ikke lett om dagen. er vanskelig denne overgangen her
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå