Gå til innhold

manuell terapi, priser,skeiv nakke , erfaringer??


Anbefalte innlegg

Skrevet

jenta er 7 uker, gråter mange timer i døgnet pga nakke vondt. har vært til kiropraktor 5 ganger, noe som ikke har hjulpet. Hva skal jeg gjøre? synes det er helt forferdelig trist å se at lille jenta mi har det vondt hele tiden når hun er våken:(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi tok kontakt med fysioterapeut tilknyttet helsestasjonen og ble henvist videre til manuell terapeut. Alt gratis:-)

Skrevet

Ta kontakt med manuellterapaut er gratis og du trenger ikke henvisning. I vårt tilfelle fant han ikke noe galt på småen, men da fikk vi ihvertfall utelukka det.

Skrevet

Sier som de andre..kontakt manuellterapeut.

 

Trenger ikke henvisning og det er gratis!!!

 

Lykke til, det er tøft når de små har det så vondt. Det er vondt å tenke tilbake på den tiden, men nå har lillegutt og vi det veldig veldig bra!!!!

Skrevet

Min vesle tulle har gått til osteopat for skeiv nakke. Vi ble først henvist til fysioterapeut, men ble ikke noe bedre selvom vi trente mye med øvelser vi hadde fått. Følte at noe ikke var som det skulle, så jeg sjekket en del og bestilte selv time hos osteopat. Hun påviste mange låsninger i bl.a nakke og hun ble raskt bedre. Vi går dit med jevne mellomrom for å løse opp låsningene, men stadig sjeldnere. Det er ganske dyrt, men det er verdt det så lenge det funker.

Skrevet

Jeg hadde en baby som skrek kontinuerlig på dagen og hadde strekk i nakken. Ble påvist KISS og gikk til manuellterapeut. Det tok henne 5 min å knekke opp henne, og etter det har vi fått en helt ny baby. Hun sov 2 timer etter at vi kom hjem fra den første gangen, og det hadde aldri skjedd før. Vi har vært tre ganger til og å er hun friskmeldt! Alt er gratis.

Skrevet

Hei. Sier som de andre.. Manuellterap. er gratis til de er 1år,trenger ikke henvisning. Jenta mi har hatt kolikk og kiss.

 

Jeg gikk til kiropraktor pga kolikk ,å da fant hun ut at hun har kiss

(de to henger sammen.. )

Gikk mange ganger til behandling å det ble bra til slutt,

tok bare 4,5mnd før hun ikke skrek mer,

men det er jo så forskjellig fra barn til barn.

 

Men det som er dumt er at ingen sa noe til meg at manuellterap. er GRATIS.

Så vi har lagt ut over 2000kr for behandling hos kirop. å kunne heller fått det gratis til manuellterap. så det er veldig surt..

Har gått til manuellterap. etterpå for sjekk å alt var bra.

 

Lykke til:)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...