Gå til innhold

Idag har jeg hørt en nydelig lyd... :o)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vært til time hos jordmor, og hørt hjertelyden for første gang.. :o) Hun måtte virkelig lete osv, men godt gjemt fant hun den.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så koselig =)

 

Og kjekt for deg å høre at hjertet slår! =)

 

 

Skrevet

Ååå, koselig! Ble det mer virkelig at du skal bli mor igjen? Du vet sikkert kjønnet nå, vil du si det?

 

Jeg tipper jente.

Skrevet

Blond: Nei jeg vet ikke kjønnet enda. Har ikke vært på UL - skal ikke før om 3 uker. Og det er SÅ lenge til!! :o) Vi viste ikke kjønnet med gutten, så får vi se om nysgjerrigheten tar overhånd denne gang eller ikke.

 

Har ingen følelse for kjønn, men blir ikke overrasket om det er en gutt. Samboern har tre søsker, to av dem gutter. Svigers har 9 barnebarn, 8 av dem er gutter. Så føler at den familien jeg har komt inn i ikke klarer å produserer gutter.. :o)

Skrevet

Det er en fin lyd!

 

Jeg greide ikke å vente med å vite kjønnet, men selv om vi hadde fått vite at det ble en jente, så var det spennende da hun var ute og høre om hun virkelig var en pike. :)))

Skrevet

Å så koselig:) Er så fantastisk å høre ett helt nytt lite hjerte banker for første gang:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...