Gjest Tale30 Skrevet 27. april 2009 #1 Skrevet 27. april 2009 Når begynte dere å bruke dette etter at baby var i hus? Jeg saaavner den gode lukten av sengesett og klær, det blir ikke det samme med parfymefritt syns jeg. Er det kanskje en ide å vaske babytøy i parfymefritt og våre ting i vaskemiddel med parfyme?
Anonym bruker Skrevet 27. april 2009 #2 Skrevet 27. april 2009 Vi har enda ikke gått tilbake til det, jenta er nå 2 år. savner også lukta, men det får heller være, hun sover sammen med oss så bruker parfymefritt på vårt sengetøy også.
Gjest Tale30 Skrevet 27. april 2009 #3 Skrevet 27. april 2009 Jenta vår sover i egen seng, men hun kommer jo over i vår seng om morgenen. Hvor lite kontakt skal de ha med ting vasket med parfymeholdig vaskemiddel egentlig? Jeg setter selvsagt jenta foran god lukt, hehe, men jeg vasket et sengesett i parfymeholdig vaskemiddel i går for vi var tom for parfymefritt, og det var sååå herlig
Anonym bruker Skrevet 27. april 2009 #4 Skrevet 27. april 2009 Jeg deler opp vask jeg. Bruker neutral til ungene og ariel pulver og noen ganger skyllemiddel (syntetiske klær) til oss. Lukter nam!
Anonym bruker Skrevet 27. april 2009 #5 Skrevet 27. april 2009 Det er ikke dte at jeg er IMOT det hehe, svarte bare hvordan vi gjør det Hvert sitt valg, vi velger å være forsiktig fordi pappaen reagerte mye på det som liten.
Anonym bruker Skrevet 27. april 2009 #6 Skrevet 27. april 2009 Det er samboeren som styrer med klesvask og innkjøp av vaskemidler, men jeg tror nok han bruker med parfyme og han har gjort det det siste halve året mens vi har bodd sammen. Bonusbarnet mitt er halvannet år. Men selv har jeg vasket med Blenda parfymefritt og noe andre greier uten parfyme i alle år (frem til jeg ble samboer) og da var jenta mi blitt ni år.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå