Gå til innhold

DVD spiller til bil


Anbefalte innlegg

Skrevet

Tenkte kjøpe en dvd spiller til å ha i bilen. Noen som har en å anbefale? Er det noe forskjell å spore, eller er de billige like bra?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dvd-spiller i bilen er djevelens verk. Overstimulerte unger som aldri kan tåle å tenke, prate eller rett og slett kjede seg litt bør man ikke oppmuntre til.

Skrevet

"DVD spiller til bil" ser ut som en av disse bisarre overskriftene på vg.no.

Skrevet

Jeg har en som kan slås sammen til en liten boks og flyttes ut av bilen. Med antenne. Genial til vårt bruk, og redningen i fjor under en to dager kjøretur. Den er 5 år og er vel muligens ikke i salg lenger.

  • 3 uker senere...
Skrevet

Jeg ville brukt litt mer penger å fått en type som kan brukes både med vanlig stikkontakt, sigarett tenner uttak og batteri. Gjerne med ørepropper til eldre barn. Har selv en type fra space world til 3000 kr på ønskelisten, siden den billige er litt jalla. Med tvillinger i baksetet mener jeg det har med trafikk sikkerhet å gjøre å ha dvd i bilen. Så lenge man er aktiv og utfordrer barna ellers ser jeg ingen problem med det.

 

 

Skrevet

"sigarett tenner uttak"

 

Dette er mer VG gone kinky.

Gjest Toxic
Skrevet

Jeg har en jallaspiller av ukjent merke, tror jeg betalte 1300 kr for den. Den fungerer helt suverent, og gjør en utmerket jobb med å stoppe skravla på småen når vi kjører de 5 timene det tar å reise til svigers.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...