Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Kort/lang arm?

Korte/lange bein?

Hel/todelt?

Smøre under/trenger ikke smøre under?

Må den være tettsittende?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

3 kvart arm

Til knærne

Todelt

Trenger ikke smøre under

Helst litt stor, da blir de ikke så klamme/ubehagelige.

Skrevet

helt blank på dette, og vurderer å kjøpe til ett-åringen når vi skal sørover til sommer'n. Blir de ikke brune i det hele tatt? Er de ikke ubehagelige når de er våte etter bad?

Skrevet

Jeg kjøpte uv-drakt til min gutt når vi skulle til syden da han var 10 mnd. Men den ble nesten ikke brukt, synes det virket ubehagelig å gå i en våt drakt når vi hadde badet. Måtte jo smøre resten av kroppen likevel, så det ble til at han fikk gå naken/med bleie. Han var jo mye i skyggen, med at han var så liten. Hvis jeg skulle kjøpt til større barn ville jeg kjøpt todelt, så kunne de gått i bare overdel, er jo ofte skuldrene det går verst utover når de bader mye.

Skrevet

Blir ikke brune der drakten dekker nei. Syns spesielt når barna bader mye at de er geniale, når jentungen kom opp fra bassenget/sjøen tok vi den av og hang den til tørk i solen, tørket veldig fort. Hun har nå UV-drakt på 4. året, har aldri protestert mot å ha den på, eller uttrykt ubehag.

 

Jenta mi på 11 år har måtte hatt på seg langermet t-skjorte i bomull når hun har badet for ikke å bli solbrent, det er mye mer ubehagelig. ;o)

Skrevet

finnes det to-delte til små barn da? 1 år feks... :)

Skrevet

Vi hadde todelt med litt lang erm, og shorts til. Den var helt genial. Brukte den når det var på det varmeste, og brukte en av overdelen da vi synes det var behov for det.

Han gikk jo i vanlig badebukse tidlig på morgen og litt utover formiddag\ettermiddag da, men vi prisga oss dette vidunderet når solen stod som høyest.

Skrevet

Når jenta mi var 20 mnd kjøpte vi uvdrakt i str 4 år, god og romslig, brukte den i to somre. Anbefaler minst en str større enn hva barnet er. Den kjøpte vi på tax-free forresten.

Skrevet

finnest fra str 62/68 osv på lindex , kappahl selger også der skal jeg kjøpe i år der hadde de både to delt og hel fra 86. synest de er geniale:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...