Bakken+Ellapiaogtwinsa Skrevet 26. april 2009 #1 Skrevet 26. april 2009 Kjent litt de siste dagene, er andregangs da, så vet hva jeg skal kjenne etter. Men begynner og lure på om jeg er lengre på vei, livmora er oppe ved navlen alllerede også. Er litt usikker på siste mens, så det blir spennede og se på Ul om det stemmer. (bare det ikke er to der inne, hjelp!) flere som har kjent liv tidlig?
line_mor Skrevet 26. april 2009 #2 Skrevet 26. april 2009 hei, så koselig og godt å kjenne liv da, håper jeg snart gjør det også, er gansge normalt å ha livmora ved nvelen nå. jeg er 15,0 i dag,
en fin gutt og et lite + på cb Skrevet 26. april 2009 #3 Skrevet 26. april 2009 jeg vet at det bare er en der inne. livmora er 2-3 fingerbredder under navel allerede her også og lurer på om jeg ikke kjenner litt småpjusk innimellom i magen! er 14+3. ganske sikker svangerskapslengde pga flere ul.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå