Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hmm...

 

Fikk 6 dager før termin sist. Og her sitte eg uten et symptom. Kan det plutselig bare komme? Håper det:) SKal til legen i morgen. Håper hun tar en sjekk ang. modenhet!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har termin i morgen jeg og..og samme som deg, ikke et eneste symptom på at noe kan skje...Håper det bare plutselig skjer !

 

Skrevet

Godt vi er to da:) Vurderer å ringe å få modningsakkupunktur. Har igrunn vært veldig tålmodig...heilt fram til i dag. Orker ikke tanken på 14 dager over.

Skrevet

Skjønner jeg godt du ikke orker tanken på ! Har stor forståelse for den :)

Jeg bor i trondheim, så får tilbud om igangsettelse 7 dager over..så er ikke mange dagene igjen for meg, men de er lange de 7 dagene over altså. Er klar som et egg mentalt, men kroppen er tydeligvis ikke helt med her. Er førstegangs jeg da, så er vel vanlig at de går over tiden.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...