Anonym bruker Skrevet 22. april 2009 #1 Skrevet 22. april 2009 Lillebror blir konfirmert om et par uker. Hva skal jeg kjøpe? ..Fra storesøster og onkelbarnet sitt. Penger føler jeg blir så "kjedelig". Vil gi ham noe han kan sette pris på. Og kanskje gi noe penger utenom. Har dere noe tips til meg?
Anonym bruker Skrevet 22. april 2009 #2 Skrevet 22. april 2009 Når jeg konfirmerte meg var det nettopp penger som var den perfekte gaven. Er jo så mye man vil ha i den alderen
Anonym bruker Skrevet 22. april 2009 #3 Skrevet 22. april 2009 Eg ska kjøpe ærbarpc t mi lillesøster. ho ønske seg det.
Anonym bruker Skrevet 22. april 2009 #4 Skrevet 22. april 2009 Ja, penger er vell den perfekte gaven. Hva om jeg kjøper en ting og gir penger sammen med det det? Men HVA:P
snuppedupp Skrevet 22. april 2009 #5 Skrevet 22. april 2009 Jeg synes koffert eller ryggsekk er den perfekte gaven. Da er de klar til å reise ut i den store verden :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå