☆chiquita☆ Skrevet 21. april 2009 #1 Skrevet 21. april 2009 at de sier et kjønn på ul, og så viser det seg å være motsatt? Er det ofte det skjer nå? Jeg har så lyst å kjøpe inn litt rosa, men tenk hvis det kommer ut en prins? Har masse guttetøy fra førstemann, så det hadde ikke vært noe stort problem sånnsett. Men jeg har så lyst å vaske det rosa tøyet,og ha noe med meg på sykehuset også:-)
☆chiquita☆ Skrevet 21. april 2009 Forfatter #2 Skrevet 21. april 2009 må bare dytte litt.... ingen som kjenner noen eller opplevd dette selv?? Da er det kanskje positivt at jeg ikke har fått noen svar, så kanskje jeg kan kjøpe noe rosa idag??
Kjærlighet <3 Skrevet 21. april 2009 #3 Skrevet 21. april 2009 Hei :-) Jeg kjenner noen som fikk beskjed om jente på ul, og ut kom en liten gutt;-) Så de kan jo ta feil da, hehe....Men jeg hadde nok tatt med rosa tøy jeg da ! :-)
b10na&lillegull Skrevet 21. april 2009 #4 Skrevet 21. april 2009 Kjenner også en som fikk vite jente, men det kom ut en gutt ! Det er ikke så veldig vanlig å ta feil, han 3d ul legen jeg var hos sa at han "byttet" kjønn omtrent 1 gang i måneden, og det kom gjennomsnittlig 20 stk daglig
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå