Gå til innhold

Gravidbilbelte og babywatcher trengs ikke lengre. :)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Da har jeg født ei nydelig pie og trenger ikke disse lengre. Skal ha 750,- for babywatcheren fra MAS som har med to tuber med gel som det er litt igjen på. Jeg har hatt stor glede av denne. Den er veldig sensitiv og jeg hørte tilig hjertelyd fra nurket vårt. Gravidbilbelte fra Besafe skal jeg ha 100,- for. Håper noen er interessert i disse. :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har babywatcher, men er intr i bilbelte:)

Skrevet

Jeg har sinnsykt lyst på watcheren. :)

 

Er den solgt enda eller har du den?

 

*håpe*

Skrevet

Jeg vil veeeldig gjerne ha bilbeltet :)

Skrevet

Har babywatcheren enda ja, Babyfacepsycho :) Send meg PM så skal du få nr. mitt for å avtale handel. :)

Skrevet

Nummer 3 i desember :) Har sendt deg svar på din PM til meg. :)

Skrevet

Jippey. =)

 

Men postkassen din er full så jeg får ikke sendt deg pm.

Men du kan jo sende meg en epost hvis du vil. [email protected] er det da.

 

 

 

=)

Skrevet

Spørsmål angående bilbelte? Når bør man begynne med det?

Skrevet

Lurer jeg på og!

Skrevet

Har slettet inne i postboksen min nå. :)

Skrevet

Tror det er anbefalt fra ca. to mndr med gravidbilbelte. Eller tiligere om man kjenner ubehag med vanlig sele over magen. Jeg har begynt med det ca. i uke 7-8 i de to svangerskapene jeg hadde gravidbilbeltet.

Skrevet

Jeg leste i NAF sitt blad, Motor, at disse bilbeltene ikke har noe for seg lenger. De gjør det ikke sikrere for babyen, bare mer komfortabelt for moren... Man skal visstnok begynne med det når man er to måneder på vei. Selv bruker jeg mitt på lengre turer fordi det er mer komfortabelt :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...