******* Skrevet 16. april 2009 #1 Skrevet 16. april 2009 Jeg har lyst til å holde en tale for min bror og min svigerinne på bryllupet deres. Har tenkt til å skrive en peronlig tale, men hadde vært artig å avslutte med litt humor. Er det noen som vet om "gode råd/tips " for et godt ekteskap, altså med humor om dere skjønner hva jeg mener? Morsomme råd? Tull? Håper noen skjønner hva jeg mener, får liksom ikke forklart meg hehe.
Anonym bruker Skrevet 16. april 2009 #2 Skrevet 16. april 2009 hvis du går inn på ditt bryllup.no finner du masse tips også bryllupsdagen.no. ellers søke google søk på taler.
******* Skrevet 16. april 2009 Forfatter #3 Skrevet 16. april 2009 åh, tusen takk Da skal jeg sjekke litt
Anonym bruker Skrevet 16. april 2009 #4 Skrevet 16. april 2009 Tro ikke på alt som fortelles om ekteskapet - at det har overlevd seg selv, at det ikke er tidsmessig , osv. Tvert imot er et lykkelig ekteskap det beste et menneske kan oppleve. William Ralph Inge Et lykkelig ekteskap er et hus som må bygges på nytt hver dag. André Maurois Det første en ung hustru må sørge for, er å stanse sin manns venner i flukten. Micheline Presle Si til ektefellen din hver dag at du er glad i henne. Hvis ikke gjør en annen det, og da er det for sent. Egil Søby Fant disse på ordtak.no
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå