Thea Skrevet 16. april 2009 #1 Skrevet 16. april 2009 Storesøster har feiret dagen sin med barselgruppevennene(3år), men lillebror(1år) har ikke hatt så aktiv barselgruppe og vi kjenner ikke så mange andre på hans alder. Feirer med familien, men hadde vært koselig m barneselskap også. Hvordan har dere gjort det?
Thea Skrevet 16. april 2009 Forfatter #2 Skrevet 16. april 2009 Mente å feire bursdagen med barneselskap;)
erteposen + 4 Skrevet 16. april 2009 #3 Skrevet 16. april 2009 3 år var første barneselskap. Før det kom familien og noen venner med barn (vi har ikke familie her). Synes det var flott å slippe:)
Tredjemann på vei :D Skrevet 16. april 2009 #4 Skrevet 16. april 2009 Eldstemann har bare feiret sine første 3 bursdager med nærmeste familie, og de to første med en jevnaldrende i tillegg. Han har storkost seg med det:-) Men til 4-årsdagen skal vi invitere barn fra barnehagen hans, eller andre venner til en liten barnebursdag! Veslemor blir 1 år i mai, men skal ikke ha noe barneselskap før hun er 3 år tenker jeg. Kanskje noen få venner på 2-årsdagen, men ingen andre enn nærmeste familie nå den første bursdagen:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå