Zeke Skrevet 15. april 2009 #1 Skrevet 15. april 2009 jeg skal ikke ha mensen før neste mandag, i dag kom det litt rosa tynt blod, så gikk det over til brunt, med litt små klumper på en måte, har vært kjempesulten i dag og tissa i ett i heile dag. (hadde en sa 28 feb.) fikk mensen etter dette men trudde jo at kroppen var i rute nå???? noen som har peling?????
Musemor med tre søte små Skrevet 15. april 2009 #2 Skrevet 15. april 2009 Festeblødning???? Oppsvulmende livmortapp kan gi småblødninger (helt vanlig tidlig i svangerskap XXX)
Zeke Skrevet 15. april 2009 Forfatter #3 Skrevet 15. april 2009 lov å håpe hihihi har unnskyld men veldig luft i magen også, dette pleier jeg å få når jeg er gravid, men men uff det er ikke lett dette her, ikke har jeg vondt i magen slik jeg pleier å ha når jeg venter mensen heler, kanskje jeg må ta en test i morgo...... er bare så innmari redd for å bli skuffa
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå