Anonym bruker Skrevet 14. april 2009 #1 Skrevet 14. april 2009 slutett med p-piller dene uka.. hvor lang tid tar det før man blir gravid, om jeg blir, hvs bør jeg gjøre for å ikke legge på meg for mye rundt livet?? er stor nok fra før synes jeg..
blirjegsnartmamma Skrevet 14. april 2009 #2 Skrevet 14. april 2009 hvor lang tid det tar er like indivduelt som det fins prøvere.. jeg sluttet på ppilla i desember 07, og er enda ikke gravid. hvis du syns du er stor nok, så kan du jo bruke tida frem til du blir gravid til å prøve å endre på det? man kan nok ikke bestemme hvor man legger på seg under graviditet..
Anonym bruker Skrevet 14. april 2009 #3 Skrevet 14. april 2009 Det kan ta et par dager, det kan ta noen mnd.. Det varierer fra person til person.
Anonym bruker Skrevet 14. april 2009 #4 Skrevet 14. april 2009 er vel egentlig ikke så stor heller, men er noen kg for mye rundt livet.. er 159 lang og 56 kg, men alt er foran.. grr
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå