Gå til innhold

Ang. London og shopping


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som vet hvordan prisene er der. Er det billigere med enkelte merketøy der sammenlignet med Norge? Hva bør man shoppe om man skal til London?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er ikke noe særlig billigere, men du får jo tilgang på ting man ikke har her.

 

TopShop feks, og jeg anbefaler virkelig en tur til Camden Market, fortrinnsvis en lørdag, på det sterkeste.

Skrevet

Begge de to har jeg faktisk hørt om, og de er selvsagt med i planene :o)

Gjest irismor
Skrevet

Reiser til Londen den 25 april =0)

 

Anbefaler en tur til Notting Hill (Portobello Road).

 

Og i Oxford street så ligger det en sporstbutikk som heter sportsdirect.com. Den har mye gode tilbud på sportsklær, vanlige klær, sporstutstyr og sko. Gjorde en del kupp der :-) så dit går turen igjen.

 

 

Skrevet

Du finner fortsatt en del billige klær i London. Barneklærne på Next er tøffe og billige. Merkeklærne er også billigere enn her hjemme - kursen er lav og det er en stor fordel.

Den store sportsbutikken på Piccadelly er en stor slager. Der bruker jeg å kjøpe inn alle julepresangene. Du får 70 % avslag så her er det mye å hente.

 

God tur, jeg reiser bort i høstferien for å kjøpe inn alle årets julepakker :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...