Monajenten Skrevet 11. april 2009 #1 Skrevet 11. april 2009 GRATULERER MED DAGEN I GÅR!!! Jeg glemte helt å sende mld, sorry:-s Håper du hadde en fin dag!! God påske:-)
cherry coke Skrevet 11. april 2009 #2 Skrevet 11. april 2009 Oi!! Har vårt lille spetakkel hatt dag?=) Gratulerer med vel overstått bursdag, Spetakkel;-)
Gjest Skrevet 11. april 2009 #3 Skrevet 11. april 2009 He he, takk ;-) Hvordan i all verden husket du det? Dagen var fin den. God påske til deg også :-D
Monajenten Skrevet 11. april 2009 Forfatter #4 Skrevet 11. april 2009 Jeg bare er sånn:-P Men det irriterer meg at jeg glemte å sende mld:´-( Takk takk:-) Sitter her og drikker øl og koser meg:-P
Gjest Skrevet 11. april 2009 #5 Skrevet 11. april 2009 He he, jeg er også sånn men trodde ike det var så mange andre sånne (vet når du har altså - he he) Øl, du...? Hørtes fint ut.
Gjest Sauen venter jente nummer 2 =) Skrevet 11. april 2009 #6 Skrevet 11. april 2009 Grattis med overstått. Et år eldre, og enda klokere :-) Å gid hon lenge lenge lenge leva mååå! =)
Gjest Skrevet 11. april 2009 #7 Skrevet 11. april 2009 Ha ha, ja blir jeg klokere nå så vet jeg ikke hva jeg skal finne på ;-))
Monajenten Skrevet 11. april 2009 Forfatter #8 Skrevet 11. april 2009 Øl er herlig:-P Ser forresten ut som om det blir boligbytte på oss...selveste J har slått til...men du vet, han er dårlig på å bestemme seg likevel.
Gjest Sauen venter jente nummer 2 =) Skrevet 11. april 2009 #9 Skrevet 11. april 2009 Haha, den stjeler jeg glatt og har som status på facebook! "Blir jeg klokere nå vet jeg ikke hva jeg skal finne på"...
Gjest Skrevet 11. april 2009 #10 Skrevet 11. april 2009 Oi, spennende! Send meg gjerne prospekter på PM :-)
Monajenten Skrevet 11. april 2009 Forfatter #11 Skrevet 11. april 2009 Will do:-) Sjekk om et minutt:-P
Gjest Skrevet 11. april 2009 #12 Skrevet 11. april 2009 Fikk ikke svart deg (full innboks?) Men det var jo kjempestort og flott da! Han kan jo ikke drive på å lure på den måten :-O Håper det ordner seg!
Monajenten Skrevet 11. april 2009 Forfatter #13 Skrevet 11. april 2009 Ja det håper jeg også. Altså, det er jo ikke gigantisk. MEN jeg har vært bastant på område (har vært på foreldreskole på A. to ganger, og det er virkelig fantastisk!!) så jeg nekter å flytte herfra. Det er jo også dobbelt så stort. At det likevel ikke er flere soverom spiller ikke sååå stor rolle lenger som jeg tenkte før, for ungene sover til og med i samme seng:-O Det er veldig fint, og det er ikke en meter lengre til barnehagen enn det er herfra. Så egentlig er det helt perfekt. Det blir jo i noen år til jeg har jobbet litt og vi kan kjøpe enebolig, så det er jo uansett ikke forever. Mest sannsynlig ordner det seg, for om man selger før det har gått et år må man jo skatte, og det kan bli dyrt. Sa jeg forresten at jeg fikk jobben på R?? De ringte etter tre timer og tilbød meg jobben:-D Og det beste er at jeg får jobbe de dagene jeg ikke er på skolen:-D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå