rolly Skrevet 11. april 2009 #1 Skrevet 11. april 2009 Nå når jeg endelig har valgt å reise til syden så ser det ut som om jeg har valgt en plass det ikke er varmere enn her, og vi som har bestilt og bet alt sammen,trodde det var varmt i spania jeg skal tl La manga 25 april og temp der variere veldig ser jeg,noen av dere som hra vært deri april?eller i nærheten?
mamma søker barn-har fått 2 Skrevet 11. april 2009 #2 Skrevet 11. april 2009 Har vært i Marbella i mai, og det var mye varmere enn her i mai mnd. i hvertfall. Dere bør nok ta med litt tykkere klær til kvelden. Men Kanariøyene er nok det varmeste stedet fram til slutten av mai.
Elfi regndråpe Skrevet 11. april 2009 #3 Skrevet 11. april 2009 Husk at de temperaturene er i skyggen da, og et gjennomsnitt(hvis du har sett på sånn oversikt) så det kan føles veldig mye varmere når du kommer ned dit. Eneste er jo at det kan være kaldt i vannet fordi det ikke har hatt nok varme over tid til å varme seg opp. Jeg skal også til Spania i slutten av april og har tenkt på det samme som deg. Men det kommer uansett til å bli varmere enn det er her!
rolly Skrevet 12. april 2009 Forfatter #4 Skrevet 12. april 2009 Heia ja vi får bare se da hvordan temp det blir,vet at på La manga så blir ikke temp i sjøen kaldere enn 18 grader,er visst den plassen det er varmest i middelahevt har jeg blitt fortalt
Let's hear it for the boys! Skrevet 12. april 2009 #5 Skrevet 12. april 2009 Jeg har vært i Alicante i midten av mai. Det var jo varmt, men vinden var iskald! Vannet var også kaldt, men ikke kaldt nok til at vi ikke badet Hvis vi lå paddeflate på stranda, ble det fryktelig varmt. Med en gang vi reiste oss opp, kjente vi den kjølige vinden.
Den heldige eier av ett barn Skrevet 12. april 2009 #6 Skrevet 12. april 2009 Var i Barcelona i begynnelsen av april for noen år siden. Var varmt, selv om vi ikke kunne ligge ute og sole oss. Etter to uker der, fløy vi nedover til Alicante og der var det sol og veldig varmt. Ute og badet hver dag. Solet oss mm. Uansett er vel sjansene store for at det er varmere der enn her:) Blir jo sikkert kjempedeilige bare det å komme seg vekk litt:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå