Gå til innhold

Flere som har Brio Happy Bagvogn?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi kjøpte den siden det var tilbud på den, også virket den som en lett å god vogn..

Men har hørt så mye forskjellig om den etter jeg kjøpte den.

Flere som har den? Hva synes dere?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har kjøpt brukt, den kommer snart i posten :-) Har lest masse og undersøkt om den! mange som har den som sier den er en knall vogn.. men compact understellet var ikke bra, men de to andre :)

 

har enda ikke fått den, men jeg tror nok den er alle tiders ;)

Skrevet

Hei jeg hører ikke til her lengre, men syns det er så koselig å lese fødselshistorier;-)

Jeg har Brio Happy Duo vogn til lille gutten min. Jeg er KNALL fornøyd!!!!!!!!! Det aller beste med den er at den er så lett. Null problem å vippe opp og ned på fortau o.l.

Skrevet

Jeg har nettopp kjøpt en Brio Happy duo vogn 2009 modell. Gleder meg til å ta den i bruk! Tar liten plass i bilen og er lett. Stort pluss at trekket kan tas av og vaskes. Vi gikk for en grå vogn og jeg er i full gang med å strikke et fargerikt teppe til vogna. Er spent på om bagen er stor nok til babyen er stor nok til å sitte selv..?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...