Anonym bruker Skrevet 9. april 2009 #1 Skrevet 9. april 2009 Er alenemor, og datteren min legger seg så tidlig, 7 hver kveld, og da blir jeg sittende alene framfor dataen eller tv, har sjeldent besøk av venninner siden jeg bor litt utenfor byen.. Savner virkelig å ha en mann hos meg nå! Vært singel noen år nå, vært og datet mange menn men det funker aldri, jeg blir så oppgitt, lurer på hvor lenge jeg må leve sånn som dette.. Vil ha en type nå, vil gjerne ha barn med ikke så stor aldersforskjell heller, men tar ikke hvem som helst mann.. At det skal være så vanskelig, får stadig kommentarer om at jeg ser ganske bra ut, er superfornøyd med meg, men finner meg bare ikke en mann!!!
Anonym bruker Skrevet 9. april 2009 #2 Skrevet 9. april 2009 må jo være noe feil med deg da siden du ikke finner noen!!
Anonym bruker Skrevet 9. april 2009 #4 Skrevet 9. april 2009 noe du sikkert ikke ser selv...,som at du vet selv at du ser bra ut.kan ikke akkurat si det er noe særlig med sånne folk. Er vel en grunn til at du sitter alene..
Anonym bruker Skrevet 9. april 2009 #5 Skrevet 9. april 2009 jaha:P vel, du kjenner vel meg bedre enn meg Som sagt, har truffet mange fine menn men vi har ikke hatt kjemien som jeg er ute etter....
Anonym bruker Skrevet 9. april 2009 #6 Skrevet 9. april 2009 du er sikkert så perfekt at...og hvis du vet det selv er det noe av det kvalmeste som finnes!!
Anonym bruker Skrevet 9. april 2009 #7 Skrevet 9. april 2009 emm, nei jeg er ikke perfekt, og jeg har aldri nevnt dette.. Men jeg er veldig fornøyd med meg, og her er vi på´en igjen med JANTE LOVEN:D
Anonym bruker Skrevet 9. april 2009 #8 Skrevet 9. april 2009 Man må først trives i eget selskap, før man kan trives i andres ) Jeg er også alenemor, vært alene 1,5 år nå. Jeg savner noen i helgene, men ellers i ukene så stortrives jeg alene. Koser meg med gutten min før han skal legge seg, å så elsker jeg å bruke de få timene jeg har etterpå til å bare drive med det jeg vil. Men så har jeg en elsker da, så jeg får også dekt behovene for kos og nærhet. Men det er når man gir litt opp, og når man minst forventer det at drømmemannen dukker opp vettu ;o) Å til dere ander her: Det må da vel være lov å si at man er fornøyd med seg selv?? Betyr ikke at man viser det på den måten dere tror uansett. Man må like seg selv, ellers kommer man ikke langt her i livet.
Anonym bruker Skrevet 9. april 2009 #9 Skrevet 9. april 2009 Forresten! Meld deg inn på sukker.no (om du ikke er der). Så får du chattet litt, sendt mld. osv. Denne siden er gratis. Anonym 21:05
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå