Gå til innhold

5+6 og hcg-nivå på BARE 159


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som det har gått bra for? Har sett at g-testene ble sterkere bare i løpet av forrige helg. Trudde egentlig at jeg hadde en grytidlig SA da jeg fikk mensen som vanlig, da jeg testet positivt allerede ved 11 dpo. Har hatt stikninger på høyre side og menssmerter de siste dagene og det har kommet litt rosabrunt blod. Tror vel egentlig at kroppen holder på å spytte ut noen rester, men skjønner ikke helt denne stigningen jeg så på testene i helga.Noen som har opplevd noe liknende?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

*utålmodig dytt*

Skrevet

Hvilken dpo var du på da du hadde 159 ?

 

Jeg slet med lave hcg verdier, er gravid enda og i 2 trim, her er mine tall:

 

4 februar, på dag 12 etter eggløsning: hcg 22

10 februar, på dag 18 etter eggløsning: hcg 308

11 februar, på dag 19 etter eggløsning: hcg 540

13 februar, på dag 21 etter eggløsning: hcg 840

16 februar, på dag 24 etter eggløsning: hcg 2000

17 februar, på dag 25 etter eggløsning: hcg 2116

 

Må vite hvilken dpo du var på ca.

Skrevet

Jeg var på dag 24 dpo. Nå har jeg spottet brunt i tre dager etter at jeg tydeligvis har hatt en grytidlig spontanabort. Tenker at det er restene i livmora, som har forårsaket den svake økningen for nå er testene med å bli svakere igjen. Peller meg derfor tilbake til "Bli gravid n¨å. :-s

 

Ellers takk for svar og gratulerer med graviditeten, heldiggris!!! Verdiene dine ser da ellers ikke så verste.

Skrevet

Huff det var trist å høre, men håper alikevel du har godt mot og snart kommer inn til de på 1 trim igjen :) Lykke til og takk for det.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...