Anonym bruker Skrevet 8. april 2009 #1 Skrevet 8. april 2009 Jeg hadde tenkt å dra dit, men har fått høre at de bl.annet ikke ville sjekke kjønn, det var visst de på ordinær UL sin jobb... Og det er ihvertfall noe tull! Noen som har erfaring der???
vibz666 Skrevet 8. april 2009 #3 Skrevet 8. april 2009 Hei. Har selv vært på 3d UL der, men var ikke kjempe fornøyd. Var veldig nytt for de to legene som gjorde det, tror ikke helt de skjønnte hva de holdt på med. Fikk et par bilder du kunne se sånn ca ca men ville ikke betalt 900 kr for det.. Betalte bare halve prisen, da legen selv sa at jeg ikke skulle bet full pris. Greit nok.. Vet om flere som ikke har vært helt fornøyd, men som sagt de kan jo ha forbedret seg nå. Var der for ca 2 mnd siden.. Lykke til :-)
Anonym bruker Skrevet 8. april 2009 #4 Skrevet 8. april 2009 Ja, greit nok. De må jo øve seg, men burde kanskje tatt halv pris en stund da?! Ville se sjekke kjønnet på deg? Hvis du ønsket det da?
vibz666 Skrevet 8. april 2009 #5 Skrevet 8. april 2009 Ja de burde nå ha øvd seg litt :-) kan være de er blitt mye flinkere nå da. Hørte ikke om de kunne se kjønnet for jeg viste det allerede. men det kan du jo bare ringe å høre om..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå