Fantasiløs m/ 2 vakre gutter Skrevet 8. april 2009 #1 Skrevet 8. april 2009 Forrige uke så sov han uten smokk i barnehagen, og hjemme her i helga.. Han har den kun om natta nå... Idag bare gråt og gråt og gråt han og ropte etter smokken når han skulle sove ute i vogna si.. Han fikk den ikke, og etter en time tok jeg han med inn igjen.. Nå leker han.. Skulle han fått smokken og da være på'n igjen med å slutte eller gjorde jeg riktig med å ta han med inn uten å ha sovet?? Han er 2.5 år..
erteposen + 4 Skrevet 8. april 2009 #2 Skrevet 8. april 2009 En må jo nesten være konsekvent. Vi tok natt og sovesmokk samtidig for å gjøre det enklere.
yasmina Skrevet 8. april 2009 #3 Skrevet 8. april 2009 Tror nok jeg hadde kuttet sovesmokk i et, altså enten la han ha den når han sover på datid, men ikke ellers på dagern og om natta eler ikke i det hele tatt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå