Gå til innhold

Noen som har tips til dotrening?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Gutten vår er straks 2 år, og vi har så smått begynt å introdusere do.

Vi har kommet så langt at han har lyst og syns det er fint å sitte noen minutter på do innimellom.

 

Han har enda ikke gjort noe på do, men tenkte det var på tide å prøve å sette han på do når jeg ser at han må bæsje. Problemet er da at han ikke lenger må bæsja når han er kommet på plass! Selv om jeg er rask å få han på setet!

 

Er det noen som har tips, råd eller erfaringer å dele med meg? :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Sånn har vi det med minste her også. Hun blir også snart 2. Men tar oss god tid og ofte så leser eller synger vi. Da blir hun ikke så obs på selve potten og det kommer ofte noe ut. Hun er da KJEMPE stolt og må vise alle. ;) Nå er hun blitt veldig bevisst på når hun skal bæsje også. Kommer ofte og sier ifra, men da er det ofte for sent.

Skrevet

Har gjerne med en bok på do her også :)

 

Jeg tenker at det kanskje er best om jeg trekker meg litt unna når han skal bæsje, for han pleier å sette seg i en krok på rommet sitt å lese en bok :)

Skrevet

Dytter denne og håper på mer respons i dag :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...