tiks Skrevet 7. april 2009 #1 Skrevet 7. april 2009 Er det flere enn meg som ikke orker trene? Jeg trener ofte spinning, men nå har jeg ikke ork til noe som helst. Er 6 uker på vei. Blir litt frustrert av det. Har jo lest at man ikke bør presse kroppen heller..
Bonanza Skrevet 7. april 2009 #2 Skrevet 7. april 2009 Jeg var også helt tom for energi frem til uke 10-11. Ville bare sove, og trenet ikke i det hele tatt. Men etter denne perioden fikk jeg energien tilbake og er på helsestudio minst 3ggr/uke. Er nå i uke 30 og trener fortsatt. ;-)
tiks Skrevet 7. april 2009 Forfatter #3 Skrevet 7. april 2009 Bra det ikke bare er jeg som er sånn. Får så dårlig samvittighet når jeg ikke får trent. Synes det er så deilig å holde meg i form. Får bare vente å se, så kommer vel formen seg :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå