3 små og en mamma Skrevet 6. april 2009 #1 Skrevet 6. april 2009 Barnet mitt hoster og hoster og hoster!!! Stakkars liten. Jeg har hevet madrassen med teppe under. Han har fått vann. Og jeg har smurt peppermynteolje under den ene foten og mentholatum under den andre. Men han hoster fordet! Kan vel gi han Solviplekt eller hva det heter, men er det noe særlig hjelp i det da? Det ble ekstra ille når han la seg nå ista. Hva gjør man egentlig?
trillemamma Skrevet 6. april 2009 #2 Skrevet 6. april 2009 La han halvt sitte, halvt ligge å sove. Jeg har ofte latt gutten min sitte i sofaen å sove. Gi han honning, hvis han er over året. Honning er naturens hostesaft og jeg liker det mye bedre enn hostesaft. En skje før leggetid er bra. Liker han ikke honning hjelper det nok like mye å løse den opp i varm solbærsirup.
3 små og en mamma Skrevet 6. april 2009 Forfatter #3 Skrevet 6. april 2009 ja honning ja, tenkte på det ista, men tenkte det var litt dumt å gi etter tannpuss.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå