♂ 06+sept.pie = Ferdig! Skrevet 5. april 2009 #1 Skrevet 5. april 2009 100 % stilling - hvor mye bruker dere i bensin pr mnd ca? Om det er noen som pendler såpass langt da ;o)
tommeliten og lillemy Skrevet 5. april 2009 #2 Skrevet 5. april 2009 samboeren min kjører i underkant av 9 mil og bruker 12-1300 i bensin.
Vålerenga12 m/ 3 små Skrevet 5. april 2009 #3 Skrevet 5. april 2009 Nå har ikke jeg 100% stilling, men kjører langt for det Kjører 8mil om dagen. (Jeg jobber derimot hver dag, bare halv dag ;o) ) Nå bruker jeg diesel også. Bruker ca 400,- i uken. Litt frem og tilbake, litt fordi jeg kjører litt for morro skyld og. Men, det koster! Og skal du gjennom kø, så husk at det sluker ekstra i køkjøring.
Vålerenga12 m/ 3 små Skrevet 5. april 2009 #4 Skrevet 5. april 2009 (Også sørger jeg for å ha tanken full til enhver tid, fyller alltid for å fylle opp tanken - selv om jeg ikke trenger mer enn 100,- på tanken liksom. Bare en vanesak for meg)
♂ 06+sept.pie = Ferdig! Skrevet 5. april 2009 Forfatter #5 Skrevet 5. april 2009 hehe, takk for svar. Blir nok ikke kø kjøring for meg da jeg har fått jobb i motsatt retning av byen for å si det sånn. Så det blir mer eller mindre 8,5 mil om dagen uten noe sluring på clutchen for å si det sånn ;o) Men har før busspendler til byen og brukte da 1525 i mnd på busskort, også fikk jeg det plutselig for meg at det kanskje var MYE dyrere å kjøre andre veien. Men det ser ut som om det blir mer eller mindre den samme kostnaden.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå