Anonym bruker Skrevet 5. april 2009 #1 Skrevet 5. april 2009 Sønnen min og jeg har hatt en omgang med øyebetennelse. Har gått på salve hele tiden. Det gikk vi på i fem dager. Så etter noen dager igjen kom det igjen. Nå har vi gått på salve i fem dager igjen. Tenkte å ta et par dager ekstra. Har nå kastet all sminke, vasket sengetøy og håndklær. Er det ellers noe som må gjøres. Dere som har hatt det. Har dere fått det igjen? Har også klippet fingernegler. Er det så vanskelig å bli kvitt?
Anonym bruker Skrevet 5. april 2009 #3 Skrevet 5. april 2009 Dere må bruke salven t.o.m to dager etter at dere har blitt helt bra igjen i øynene, for ellers blusser det bare opp igjen. 5 dagers behandling høres veldig kort ut.
Anonym bruker Skrevet 5. april 2009 #4 Skrevet 5. april 2009 Man skal bruke salve 2 dager etter man er symptomfri. Det står i pakningsvedlegget. Vi har også hatt øyebetennelse 2 ganger. Men det er flere mnd. mellom. Å jeg har ikke gjort de tingene du har gjort.. Men det har forsvunnet fordet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå