Anonym bruker Skrevet 5. april 2009 #1 Skrevet 5. april 2009 Tok abort i går, 6 uker på vei. Knalltøft valg, men er sikker på at jeg gjorde det riktige. Har to fra før og med begge va jeg kanondårlig de 4 første mnd, og sånn var det nå også. Vært skikkelig kvalm i en uke, og er fortsatt det selv etter aborten i går. Lurer bare på hvor lang tid det tar før disse hormonene er ute av kroppen og jeg ikke er så dårlig mer. Noen som vet?
Anonym bruker Skrevet 5. april 2009 #2 Skrevet 5. april 2009 Kvalmen pleier å gi seg ganske fort. Var superdårlig i mine tre svangerskap, men få dager etter fødslene var kvalmen borte. Så du blir nok bedre i løpet av noen dager. Hcg nivået faller jo raskt, men kan ta lang tid før hormonene er ute av kroppen.
Anonym bruker Skrevet 5. april 2009 #3 Skrevet 5. april 2009 Kvalmen forsvant innen 2-3 dager til meg.
Anonym bruker Skrevet 5. april 2009 #4 Skrevet 5. april 2009 ca en-to dager på meg. Jeg var superdårlig hele døgnet før jeg tok abort i 8 uke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå