høstmamma Skrevet 4. april 2009 #1 Skrevet 4. april 2009 Hei er det noen her som har opplevd å bli gravid etter å tatt angrepillen? Eller er det mensen som er meget forsinket? Skulle hatt mensen for 9dager siden. Er kvalm og trett om dagen..
Drømme Stress ned-mamma Skrevet 4. april 2009 #2 Skrevet 4. april 2009 angrepilla e ikkje 100% sikker den heller, men det e jo masse hormoner i den, så at syklusen kan bli litt krøll på e ikkje uvanlig. Men du får ta ein test, så får du svar!!
mine to små. Skrevet 4. april 2009 #3 Skrevet 4. april 2009 En jeg vet om ble gravid med angrepille, med tvillinger. så går vist ann ja
Lotta2010x2012 Skrevet 4. april 2009 #4 Skrevet 4. april 2009 Med sistemann til mamma tok ho angrepille. Var redd for at hun var for gammel til å få en til, for da var ho 40, og hadde 3 fra før.. Men gravid ble ho alikevel, noe vi alle er veldig glade for, for nå har vi ei lillesøster på 4:D Ja, så det er fult mulig!! Ta en G-test hvis du er usikker da=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå