Gå til innhold

Nintendo DS


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor gammel var ditt barn når han/hun fikk?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hun var 4 og det har gått veldig bra, hun har kose tund med pappen når hun spiller, nå som hun er 7 spiller hun mye alene

Skrevet

Har en på 4 1/2 som ønsker seg det veldig, men jeg er redd for at han ødelegger den eller ikke klarer å styre skikkelig. :)

 

Dessuten kommer det en ny utgave i morra som jeg lurer litt på.

 

Skrevet

Eldste var 5 år, tok noen uker før han synes det var gøy. Da kom lillebroren som da var 3 år og så på og ville også prøve. Til slutt ble det bare krangling om den ene nintendoen, så til jul når mellomste var 3 år og 3 mnd, fikk han også en egen. Synes egentlig det var tidlig, men det har gått veldig greit. Ungene har to dager på ukedager de får spille dersom de vil (ikke alltid de vil faktisk) og så får de spille 1-2 timer pr helgedag om de vil så lenge vi ikke har planer hele dagen da. De er også utrolig forsiktige med dem egentlig, passer på å legge dem i beskyttelsen og inn i skapet slik at minstemann på 1,5 år ikke skal få tak i dem.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...