Gjest amandine Skrevet 30. mars 2009 #1 Skrevet 30. mars 2009 ...bare meg som pusler rundt her alene.. Men det er vår i luften og ganske godt, egentlig, bare lurte litt på hvor dere er alle sammen? Satser på at alle er friske, travle og i godt humør! Hvis ikke, og du tar deg en titt og ikke orker å si hei, ta iallefall med deg en god klem videre! Og det gjelder dere andre også! (Jeg vet jo dere er der!)
Fillerya Skrevet 30. mars 2009 #2 Skrevet 30. mars 2009 Her er jeg! Bor nok i travelby, men har en syk gubbe om dagen som resulterer i sur mor...Det er jo mye verre enn sjuke unger! Det er sukking, klaging, ynking, stønning og bedende blikk. Herregud mann, du er forkjøla og har litt feber!!! Våren tror jeg aldri kommer, jeg. Det er bare lureri.
Sara Rompompei Skrevet 31. mars 2009 #3 Skrevet 31. mars 2009 Jeg er naiv og dum og trodde jeg kunne stikke tåa inn i Travelby.... Men den suger tak i hele foten og drar en fullstendig inn tydeligvis Jeg er i gang med begynnelsen på resten av mitt yrkesaktive liv... tror jeg... Det er spennende! Jeg har vært hjemme med en skade i maaange år: Nå ville jeg ikke mer. Trosser meg selv litt og har bestemt meg for å prøve. Såh, om nav vil så setter jeg meg snart på skolebenken igjen. Som flittig student de neste tre årene. Gulp! hehe Spennende blir det i allefall
Gjest amandine Skrevet 1. april 2009 #4 Skrevet 1. april 2009 Så flott! Gratulerer! Så flink du er! Hva skal du studere? Jeg gleder meg til jeg skal i gang selv, er i samme situasjon som deg, ligger bare litt bak deg i løypa...for jeg skal være hjemmme med Knøttet en stund til. Gleder meg til å følge deg underveis og heier i hjørnet!! Flinke du!
Sara Rompompei Skrevet 1. april 2009 #5 Skrevet 1. april 2009 Jeg skal bygge videre på min regnskapsbakgrunn. Få litt mer papirer. Føler jeg trenger det etter så lang tid hjemme. Dette blir spennede. Og jeg håper jeg klarer å være flink da, hehe Ikke så lett med 479 kranglete sure 4 åringer! ( Tror jeg da..... føler jeg har mistet helt tellingen. De oppfører seg omtrent sånn i allefall.... eller .... kanskje ikke bestandig da hehe)
Gjest amandine Skrevet 1. april 2009 #6 Skrevet 1. april 2009 Kjempeflink, er du! Jeg har bestemt å være hjemme ett år ekstra, Broremann begynner på skolen til høsten og Knøttet blir 1 år i oktober. Jeg kommer til å¨være hjemme samtidig som jeg kikker litt i bøker, og så begynner jeg for fullt høsten 2010 når Knøttet er 2 år og drittlei av å være hjemme med mamma he he. Vakkerungen begynte jo i 1.klasse i høst og det har vært så flott å følge og hente pluss å ha tid til litt ro. Vi blir nok nødt til å stramme inn litt på budsjettet, men det må vi vel bare venne oss til når jeg skal studere uansett. Jeg kjenner litt skrekkblandet fryd over tanken! Samtidig har jeg jo helt roen, for trenger jo ikke stresse og skal ikke fly på byen samtidig med studier he he he jeg har jo mann og barn så det holder alt! Skal bli deilig å være voksen student!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå