Mamman til Leon <3 Skrevet 30. mars 2009 #1 Skrevet 30. mars 2009 Er det noen som vet om det er værre å bli satt i gang når man er moden å alt?
Bring_it_on!!:)) Skrevet 30. mars 2009 #2 Skrevet 30. mars 2009 Jeg har ikke blitt satt igang selv.. Men.. Har hørt mange sier at man mister mye av kontrollen når man blir satt igang.., at riene blir annerledes.. Jeg vil jo tro at det er best om kroppen klarer og sette igang selv.., på den måten så skjer alt naturlig.. Er du blitt vurdert og bli satt igang??
♡ Mors-lykke ♡ Skrevet 30. mars 2009 #3 Skrevet 30. mars 2009 Etter hva jeg har forstått er det verre å bli satt igang når man ikke er moden enn når man er moden iallfall... Men de sier at det er mer smertefullt blant annet når man blir satt igang. Ting får ikke gå sin naturlige gang i et naturlig tempo. Spør du fordi du vil BE om å bli satt igang, eller fordi de har vurdert at du KAN bli satt igang ? Jeg fikk beskjed om at de vurderte å sette meg i gang. Da jeg fortalte at jeg helst vil slippe det om mulig, ble de forundret, for de opplever visst ofte gravide som ønsker å bli satt igang for å bli ferdig med det. Men på mitt sykehus iallfall sa de klart at INGEN blir satt igang dersom det ikke er medisinske årsaker til det. Det beste er at ting går sin naturlige gang.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå