Mixxi Skrevet 29. mars 2009 #1 Skrevet 29. mars 2009 heihei;) bare noen små enkle spørsmål som jeg lurer på, håper noen kan gi meg svar;) Hvor lenge etter p-pille slutt blir dere gravid? når er den beste tiden å slutte på p-piller..kan jeg bare slutte når som helst eller skal jeg helst vente til brettet er tomt? ha en fin søndagskveld;)
Maramara Skrevet 29. mars 2009 #2 Skrevet 29. mars 2009 Hei, jeg sluttet på p-piller i midten av desember(gikk ferdig brettet) og er nå 6 uker på vei )
Mixxi Skrevet 29. mars 2009 Forfatter #3 Skrevet 29. mars 2009 Takk for svar;) då e d vell berre å prøve ut å håpe på d beste;)
maeve er tobarnsmamma<3 Skrevet 29. mars 2009 #4 Skrevet 29. mars 2009 Jeg sluttet på pillene i januar og er nå 7 uker på vei
Mixxi Skrevet 29. mars 2009 Forfatter #5 Skrevet 29. mars 2009 takk for svar;) avslutta du pille brettet ditt midt i eller tok du ferdig brettet?
maeve er tobarnsmamma<3 Skrevet 29. mars 2009 #6 Skrevet 29. mars 2009 Jeg tok ferdig brettet..Har hørt folk si at det ikke har noe å si, men jeg tenkte at kroppen hadde blitt rimelig forvirra dersom jeg bare hadde kuttet tvert av! Og tenkte også at siden vi først hadde tenkt oss å prøve, hva hadde da noen dager fra eller til å si.. Men ellers er dette prøvegreiene litt av en tålmodighetsprøve, glad jeg slapp å vente så lenge Lykke til, håper spira sitter fort hos deg også
samboer87 Skrevet 29. mars 2009 #7 Skrevet 29. mars 2009 vi tok ferdig brettet å så gikk det nesten 6 mnd så var vi gravide. Nå har vi tenkt å prøve på nr2 og slutte på å piller etter sommern. er utrolig vinglete på dette og prøvde i fjor sommer og men da fant jeg ut etter en mnd prøving at nei ikke klar for alt dette igjen...så får se nå da litt nerver allerede å vigler veldig fra ene dagen å ha super lyst til neste dag og ikke ville gå igjenom dette en gang til:P uff hehe litt vanskelig. i dag har jeg en dag hvor jeg ville vært gravid NÅ hihi..
Mixxi Skrevet 29. mars 2009 Forfatter #8 Skrevet 29. mars 2009 okey;) takk for det;) Håpe ting går fort;) litt ivrig etter å prøve og få alt til å treffe;) Lykke til videre i graviditeten;)
Mixxi Skrevet 29. mars 2009 Forfatter #9 Skrevet 29. mars 2009 heh, ja det skakje være en lett beslutning alltid! men e inne på tanken no at det skjer det som skjer! en baby e alltid velkommen og det e aldri ei tid som passa bedre enn andre egentlig, alltid ett eller anna som kan komme i veien.. fe håpe at nevane helde seg i sjakk og at tanken på å bli gravid helde seg positiv lenge;) Lykke til ivertfall;) og ikkje minst, takk for svar;)
Januarbaby2010 <3 Ailo <3 Skrevet 30. mars 2009 #10 Skrevet 30. mars 2009 Jeg tok siste pille på siste brett 5.januar.. er nå i 3pp, og håperhåperhåper mensen IKKE dukker opp til helga!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå