Gå til innhold

Det kan ikke være mulig! eller...?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Kan ikke være gravid vel... Kan ikke være det nå, det går ikke det...

Vært så sliten i det siste. Noen dager blir jeg svimmel og kvalm uten å drevet med noe spesielt slitsomt.. Siste dagene før helga har det vært litt vond nederst i magen også, som om mensen er på tur, bare litt vondere..

Jern og blodprosenten er helt fin, og går på minipillen.. Har kanskje ikke vært heelt punktlig, men tar den som oftest samme tid hver dag.

Kan det å bli sliten kanskje være en bivirkning av minipillen?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Alle medikamenter har bivirkninger. Devanligste er kvalme og ofte svimmelhet. Men hvis du er redd for om det kan være en graviditet er det jo bare å teste. slipper du jo å gå å lure så fælt.

Skrevet

Hvis du sjekker pakningsvedlegget finner du raskt ut hva som er mulige bivirkninger. Hvis du er tar pillen til samme tid hver dag er det et sted mellom 0 og 4 kvinner ut av hundre som likevel blir gravide avhengig av hvilken type minipille du tar. Slurver du innimellom er sjansene for at du er gravid større.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...