Gå til innhold

se på denne triste bloggen


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vil gjerne vite hva den handler om før jeg evnt åpner, ikke alt jeg vil se og lese

Skrevet

Trist?

Helt vanlig dagbokblogg? Hva skal være trist med denne? At et menneske liker å skrive som anonym,?

Skrevet

Det virket jo som en helt vanlig dagbok bare at denne ligger tilgjengelig for alle på nett. Antar den er din HI og at du føler deg ensom. Kanskje du skal ta mot til deg og prate med noen? Ellers er det jo flott "terapi" å skrive litt da :-)

Skrevet

Hmmm, det var jo nesten ingenting der jo? Bare et par dagers skriverier?

Skrevet

Skjønner ikke hva som var så trist her, skjønner jo at bloggforfatteren er redd og ensom, men det var liksom ikke så ektremt at det var grunn til å legge ut link om å se på denne triste bloggen.

 

Eneste forklaring er at det er HI sin blogg, og hvis det er det så bør du reise til legen så fort du kan, svaret er bedre uansett hva det er, enn det å gå i uvissheten,

Skrevet

spesiell, men da får hun ihvertall tankene osv ut enn å måtte sitte med det helt selv siden hun har en dårlig vane med å holde ting inne til det sprekker.

Skrevet

For å svare på spørsmålet ditt: Hva skjer med kroppen din. Mest sannsynlig er dette knuter i nakken etter stress. Har selv mange slike og de er vonde. De vokser seg større hvis man ikke behandler de med litt knaing, be din samboer kna forsiktig et par dager eller vurder å oppsøke massør eller kiropraktor hvis de er veldig ille.

Akupunktur er også et tips du burde ta til deg.

 

Dette er stress symtomer: Knuter i nakken, stiv nakke, magevondt, skiveutglidning, vondt i hele kroppen, hodepine, flimmer for øynene osv.

 

Hvis dette skulle vise seg å være en kreftkul så er det dette som kjennertegner en kreftkul: Den er ruglete, ikke vond, kan ikke flyttes rundt på, den er hard og kan kjennes ut som en liten sten.

 

Det som kjennetegner en stressknute er: Den vokser fort, den er myk og veldig vond å ta på, det kan dukke opp flere langs hele nakken og bak nedover skuldrebladene osv ganske fort. De kan gjøre så du stivner i nakken som kan føre til hodepine, flimring for øynene, klemme av nerver som kan føre til magevondt, kvalme, ja rett og slett ubehagelighet for hele kroppen.

 

Men det er bestandig uansett VIKTIG å kontakte lege for å snakke og få en lege til å se på kulen. Det kan hjelpe deg med å roe ned og du kan be om hendvisning til behandling hos kiropraktor.

 

Lykke til

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...