Gå til innhold

noen som kan se her litt? er beskymret


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg tok en urinprøve hos legen for noen dager siden, som viste B+2 og L.sp (vet ikke hva det betyr)

 

hun spurte om jeg hadde noen smerter, og jeg fortalte at jeg hadde litt smerter på høyre side av magen, som menssmerter. hun skulle sende brev til sykehuset, sånn at jeg fikk en sjekk der, men sa det ikke hastet, var nok ingenting å beskymre seg for. men var greit med en sjekk for å se hva det kunne være. slo meg til ro med den tanken, men i dag er jeg skikkelig kvalm, svimmel, og føler meg ikke helt bra, er det grunn til beskymring?

Videoannonse
Annonse
Gjest eelis+spire
Skrevet

Bekymring uten S.

 

Kvalme, svimmelhet og generelt dårlig allmenntilstand er jo normalt når man er gravid, da! Så lenge legen din ikke stresser med det, vil jeg tro du også kan slappe av, så lenge du ikke besvimer eller noe. Hvor langt er du på vei?

Skrevet

takk for svar :)

 

ja, er nok normalt ja, men, det kom så plutselig, men man bekymrer seg så mye når man er gravid :) er nok ingenting å bekymre seg for, tar det med ro og venter på kontrollen jeg skal ha på sykehuset. jeg er 27+3.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...