Fiola Biola Skrevet 27. mars 2009 #1 Skrevet 27. mars 2009 Har lest at prostaglandiner er med på å få i gang rier og fødsel. Har også lest at sukker hemmer kroppens produksjon eller utskilling av prostaglandiner. Vil det si at søthungrige gravide som ikke kan styre seg, har større sjanse for å gå på overtid enn andre?
Ranni Skrevet 27. mars 2009 #2 Skrevet 27. mars 2009 dytter.. Jo nærmere jeg kommer termin, jo mer lyst får jeg på godteri noe jeg ikke har hatt lyst på i det hele tatt hittil, så håper teorien ikke stemmer.. :-)
Chikita på overtid Skrevet 27. mars 2009 #3 Skrevet 27. mars 2009 Huff... jeg har vært vill på sjokolade og brus hele svangerskapet, så håper ikke dette har noe å si ) Må kutte ned på alt nå da pga mye halsbrann så kanskje det fremskynner fødselen da... hihi.. lov å håpe.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå