Gå til innhold

Er det noen her som kjenner en WILLY i kvinesdal???


Anbefalte innlegg

Gjest Sekretøsa
Skrevet

Leiter etter en, men det er 3 på facebook, og jeg vet ikke etternavnet hans.... :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gjør ikke det, men går det ikke an å sende en melding på facebook og spør? Eller? :-)

Håper du finner han da! :-)

 

Gjest Sekretøsa
Skrevet

Jooo, men det blir liksom så teit :P haha

Snakka masse med han på mirc før, og han var kjempeknall! Mista kontakten når jeg ble uten nett (på ungdomsskolen en gang), men han var liksom så god :) Hadde bare lyst å si hei :)

Skrevet

hva med å bruke en elinimasjonsmetode?

hvis du fant 3 willy på facebook med etternavn, søk i feks skatteregisteret, da kan du luke ut de med feks feil alder.

da burde det bli litt lettere å finne ut hvem det kan være;)

Gjest Sekretøsa
Skrevet

godt poeng :) men er litt usikker på alder også.... hehe :o) Men jeg mener han var et par år eldre enn meg, så da er det jo igrunn bare å se :o) takk for tips!

Skrevet

Hei bor i Kvinesdal jeg.. Tror ikke det er noen i Kvinesdal som heter Willy.. Kanskje det bare var et mirc navn. Men hvis du sender meg en PM med litt info så skal jeg prøve å finne ut hvem det er..

Gjest Sekretøsa
Skrevet

Joda, det er hvertfall 3 iflg gulesider.no, men ingen av dem passer i alder.. det var ikke mircnavn, for vi prata masse på telefon :) Han hadde tilogmed stoppa på togstasjon i min by å spurt om noen kjente meg :) Han virka så grom! :o) Du skal slippe å være spion for meg altså, hadde bare vært gøy om noen tilfeldigvis visste det her inne :o) Men ellers tusen takk!

Skrevet

kanskje han heter William

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...