Gjest Skrevet 26. mars 2009 #1 Skrevet 26. mars 2009 Her vi bor er det vanlig praksis dette, dog frivillig;) For å estimere vekt og for å se svart på hvitt at babyen ligger vendt med hodet nede.. Babyen vår va 2600g nå og beregnet vekt ved termin er da 3600g!
Plutselig_gravid Skrevet 26. mars 2009 #2 Skrevet 26. mars 2009 Var i uke 35 og da var hun ca 3 kg. Nå er jeg 40+4 så håper hun har tenkt til å komme snart. Min første var 4,2 kg ved fødsel så håper ikke hun her er like stor.
vinterkyss *gutt+jente+gutt* Skrevet 26. mars 2009 #3 Skrevet 26. mars 2009 Jeg skal neste uke, da er jeg 36+4. Har aldri fått vite hvor mye ungen veier fra gang til gang, bare hvordan den ligger ann i forhold til gjennomsnittsvekt ved fødsel. Lå 5% over for 3 uke siden. Forrige var 4380 på terimin dato, så er glad denne er mindre =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå