Mamsen@home Skrevet 26. mars 2009 #1 Skrevet 26. mars 2009 Hei! Jeg er ei jente som er gravid med nummer 3...snart 12 uker på veg...så jeg burde jo egentlig ha trening i og være gravid...og slappe av! Men lurer så veldig....dusjen vår hadde tetta hjemme i går, og jeg måtte begynne og styre med plumbo siden sambo ikke var hjemme...nå sliter jeg SÅÅÅ med å tenke på...om den gassen plumboen avgir er farlig for den lille i magen?? Prøvde så godt jeg kunne og ikke inhalere for mye, men noe ble det nok....fint om noen gir meg svar, da dette kommer til å henge over meg resten av svangerskapet om ikke jeg finner ut av det:( Tusen takk til alle som svarer meg!!
Gjest Skrevet 26. mars 2009 #2 Skrevet 26. mars 2009 Jeg måtte også dette en gang i sv.skapet - full stopp i avløpet på badet pga at datteren på 3 år hadde stappa toalettpapir eller bomull nedi der.. he he.. Jeg løp ut og inn, holdt pusten og luftet GODT.. Kan ikke tenke meg at det kan skade på noen måte, dersom man følger bruksanvisningen og er forsiktig som du også..
Mamsen@home Skrevet 26. mars 2009 Forfatter #3 Skrevet 26. mars 2009 Å, nå ble jeg litt lettere...må man så må man liksom... Men har bebisen du hadde i magen da kommet ut, så du ser at han er frisk og rask? Takk for kjapt svar:)
Gjest Skrevet 26. mars 2009 #4 Skrevet 26. mars 2009 er 36 uker på vei, og ingenting galt på ultralyd nei;)
Mamsen@home Skrevet 26. mars 2009 Forfatter #5 Skrevet 26. mars 2009 Dytter denne jeg i håp om å få flere plumbo erfrainger i svangerskapet:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå