Karomamma Skrevet 25. mars 2009 #1 Skrevet 25. mars 2009 Gleder meg veldig!! En venninne fra Sørlandet er på kurs i Oslo og har innkalt en hel jentegjeng fra "gamle dager" til treff. Det er såklart litt flaut at vi som faktisk bor i nærheten av hverandre til vanlig, ikke klarer å organisere treff ellers.... Men sånn er det bare når alle styrer med sitt i hverdagen, så det blir kjempekoselig å treffes i kveld! Jeg skal gå rett fra jobb og suse litt rundt i byen først. Uvant med en ettermiddag uten barnehagehenting og middagslaging Jeg skal ta en slurk vin for hver av dere pluss litt til
Attpåklatten :-)™ Skrevet 25. mars 2009 #2 Skrevet 25. mars 2009 Du har vel akkurat kommet til avtalt sted nå tenker jeg;-D Enjoy!!! Herlig å møte gamle kjente for skravling og vindrikking:-)
Gummelillan Skrevet 25. mars 2009 #3 Skrevet 25. mars 2009 Hørtes veldig hyggelig ut. Du kan godt få lov til å ta to slurker for meg altså - begynner å tåle litt ;-)
♥Snulder Skrevet 25. mars 2009 #4 Skrevet 25. mars 2009 Jeg antar du har det meget hyggelig akkurat nå!!!! Ta gjerne ett helt glass vin for meg du;=D
Karomamma Skrevet 25. mars 2009 Forfatter #5 Skrevet 25. mars 2009 Kjempekoselig! Kom hjem for litt siden og er helt sigen etter øl, vin og irish til dessert... Men jeg koste meg veldig og tok mange slurker for dere God natt!
Gjest Skrevet 25. mars 2009 #6 Skrevet 25. mars 2009 Hører kos ut :-) Greit med ei som kommer innom og organiserer treff, som du sier hverdagen blir altfor travel, man utsetter fort ting og tang. Selv har jeg også vært på jentetreff i kveld, superhyggelig :-D Men nå er det senga, har lakenskrekk, og er såååå trøtt på dagtid. Natta
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå