Gjest Skrevet 24. mars 2009 #1 Skrevet 24. mars 2009 http://smurfene.blogspot.com/ Skryter litt av meg selv ja :-)
Trebarnsmamma30 Skrevet 24. mars 2009 #6 Skrevet 24. mars 2009 Så flotte klær du syr:) Må være kjekt å kunne sånt:)
Mamma til to tette Skrevet 24. mars 2009 #7 Skrevet 24. mars 2009 Supersøte! Den som hadde annet enn tommelfingre....selger du?
Prinsessemamma x 2 Skrevet 24. mars 2009 #8 Skrevet 24. mars 2009 Nå vet ikke jeg hvor du bor hen i landet, men hadde du startet sykurs, så hadde jeg garantert kommet om jeg bor i nærheten!
Gjest Skrevet 24. mars 2009 #9 Skrevet 24. mars 2009 Hehe, sykurs hadde kanskje vært noe. Har solgt en del forklekjoler og mei tai seler tidligere, men liker best å sy opp ting på forhånd og så legge dem ut på finn. Blir litt stressa av å ha masse bestillinger som må syes, for det går litt i rykk og napp hvor mye tid jeg får til det. Men har tenkt å sy litt fremover, så da blir det nok at jeg selger litt ja.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå