♥ Anadyome ♀&♀+♀ Skrevet 24. mars 2009 #1 Skrevet 24. mars 2009 Skyldes det bekkenløsning - er nemlig plaget en hel del med det... eller skyldes det vann i kroppen? Er gravid for tredje gang, og begynte å få vann i kroppen da jeg var halvveis. Da jeg var gravid første gang så hadde jeg bittelitt vann i kroppen de siste tre fire ukene, med nummer to hadde jeg ikke en dråpe vann. Så dette er en ny erfaring for meg. Men så får jeg vondt under hælene når jeg er oppe og går og står - og da slår bekkenet som verst ut også... så da er jeg litt usikker på hva det kommer av egentlig.
Liljekonvall<3 Skrevet 24. mars 2009 #2 Skrevet 24. mars 2009 hmm.. det er ikke godt å vite, men jeg hadde samme problemet og trodde det var pga bekkenløsning jeg også. Men det viste seg å være senebetennelse under begge(!) beina.. Kommer visst av en kombinasjon av hormoner og vektøking over kort tid! Du kan jo ta det opp med legen..? For meg hjelper det i allefall veldig å bruke både sko og tøfler med "dempere".
☆Meg og lille snuppis+knerten☆ Skrevet 24. mars 2009 #3 Skrevet 24. mars 2009 Jeg får vondt under begge føttene hver gang jeg blir gravid... Har med hormoner og at føttene "flyter" litt ut i svangerskapet. Ta det opp med legen eller jordmor neste gang du skal dit. Kanskje det kan være ett tegn på at du trenger kalsium også, hvem vet - eller det kan være andre årsaker... Uansett ville jeg ha tatt det opp med jordmor eller lege. Klems
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå