Anonym bruker Skrevet 24. mars 2009 #1 Skrevet 24. mars 2009 Om 1 uke flytter jeg fra samboer, og det kjære hjemmet vårt...gjorde det slutt i november, jeg gjorde det, men hadde mine grunner, så ble det jeg som måtte dra...Nå blir det en liten kjellerleilighet på meg....og barna på deltid...jeg gruer meg sånn...gråter hver dag...blir det noe lettere tro..?
Anonym bruker Skrevet 24. mars 2009 #2 Skrevet 24. mars 2009 Slutt i november, også flytter du ikke før nå?.. Du har jo satt deg i situasjonen selv da, men jeg skjønner at du gruer deg til å dele barna, men sånn er det bare..
Anonym bruker Skrevet 24. mars 2009 #3 Skrevet 24. mars 2009 Det har tatt lang tid og finne leilighet i nærheten av hjemmet, og jeg tror overgangen for barna blir noe lettere på denne måten....håper jeg... Man skal vel ikke holde sammen for enhver pris? Jeg har ingen "kjæreste" følelser for pappaen lenger, vi har ikke hatt sex på snart 1 år...Men man ønsker jo så klart at det skal fungere, om ikke annet enn for barna sin skyld..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå