Pysekatten med 2 i magen:) Skrevet 22. mars 2009 #1 Skrevet 22. mars 2009 Når begynte dette å dukke opp? Går bare og venter her for "alle" sier jo at det kommer til å dukke opp.
Pysekatten med 2 i magen:) Skrevet 22. mars 2009 Forfatter #2 Skrevet 22. mars 2009 Jeg er forresten 32 uker på vei i dag den 23 mars;-)))
Plutselig_gravid Skrevet 23. mars 2009 #3 Skrevet 23. mars 2009 Leggkramper har jeg hatt lenge, omtrent fra dag 1 av svangerskapet. Vann i kroppen fikk jeg plutselig nå forrige uke. Er 40+1 i dag, så ja - i uke 39 kom vannet.
Underveis --> Skrevet 23. mars 2009 #4 Skrevet 23. mars 2009 Er 3 dager over termin og har hatt vann i kroppen en måneds tid. Har vel hatt tendens til leggkramper, men aldri hatt det som problem. Synes det er helt greit ;-)
DiddiDaddi Skrevet 23. mars 2009 #5 Skrevet 23. mars 2009 Forrige svangerskap fikk jeg aldri vann i kroppen, fødte tre dager før termin. Da hadde jeg ikke leggkramper heller, det er jeg litt mer plaget med nå (uke 35), men ikke noe å snakke om Så du behøv nødvendigvis ikke å få noe av det
Mia29 Skrevet 23. mars 2009 #6 Skrevet 23. mars 2009 Jeg er i uke 38 nå. Har hatt vann i kroppen, primært bena og hendene, til og fra siden jul. Bena startet først. Lot seg lenge dempe med støttestrømper og var en periode nesten borte. Nå holder det ikke med støttestrømper hvis jeg har en travel dag hvor jeg står, går og sitter mye. Hvis jeg har en rolig dag og i tilleg bruker støttestrømper kan bena mine være helt fine. Jeg har ikke høyt blodtrykk og ikke proteiner i urinen, så er ikke veldig bekymret. Litt upraktisk når skoene blir for trange, men jeg har fortsatt ikke kommet dit at jeg ikke får dem på meg ;o) Hendene har vel vært et problem en månedes tid. Umulig å få på seg gifteringen. Jeg ser ikke særlig hoven ut, så ringen var det første jeg merket det på. Jeg er også litt plaget av verking i fingerleddene. akkurat som om ødemene gir meg gikt. Verst om morgenene når jeg våkner, løser seg opp utover dagen når jeg kommer i aktivitet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå