mastermind Skrevet 22. mars 2009 #1 Skrevet 22. mars 2009 Som mange andre førstegangsmødre er jeg litt utolmodig for hver ting snuppa lærer seg. Hun er 11 mnd i dag. Har siden begynnelsen av mars gått 2-6 skritt mellom oss, blir stødigere for hver dag. Kan stå lenge alene når hun glemmer å holde seg. Når tror dere hun "slipper" seg? Noen som har erfaringer å dele?
du og jeg og vi to Skrevet 22. mars 2009 #2 Skrevet 22. mars 2009 Sønnen min gjorde det samme da han var 12 måneder, og gikk i stedet for å krabbe to måneder seinere. Mellom der slapp ble han stadig tøffere og tøffere, men skjønte liksom ikke greia med å gå som fremkomstmiddel;) Kan hende jenta di er kjappere da, hehe, men selv synes jeg det beste var at han etterhvert sto ganske støtt, veldig praktisk.
mastermind Skrevet 22. mars 2009 Forfatter #3 Skrevet 22. mars 2009 Hun er veldig stødig når hun står alene og går langs med ting. Går når vi holder henne i en hånd. Hun er stort sett bare på beina, sjelden på knærne, og har vært det i to mnd. Er spent på fortsettelsen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå