Blomsterenglene Skrevet 22. mars 2009 #1 Skrevet 22. mars 2009 Jeg har skikkelig lyst på det i dag, og lurer på hva slags krydder som er godt på=) Er lei av bare kylling smak=)
M@mm@ til mine barn Skrevet 22. mars 2009 #2 Skrevet 22. mars 2009 Kyllingkrydder eller salt og pepper :-) Om du er lei kylling smak, hvor for kjøper du / tar du opp kylling da :-) ?
Blomsterenglene Skrevet 22. mars 2009 Forfatter #3 Skrevet 22. mars 2009 Hehehe.... Godt spm du=) Neida, men det er bare kyllingsmaken jeg er litt lei, men med krydder på er det så mye bedre=)
mamarama og lille banan Skrevet 22. mars 2009 #4 Skrevet 22. mars 2009 hvis du skal lage kyllingfilet med ris, kan du steke de i ovnen i chilimarinert hvitløk (fåes på glass) og matfløte, og krydre lett med salt og evt. pepper. du steker det i ildfast form på ca. 200 grader, du ser når den er ferdig, men bør stå kanskje 15-20 minutter, kommer veldig an på ovnen og hvor store stykker du steker. det er lurt å dele fileten i to eller tre for å få kortere steketid. og ikke tro at du har ødelagt retten når det ser ut som marinadeoljen og fløten har skilt seg, for det klarer du ikke å unngå, men det gjør ingenting
Blomsterenglene Skrevet 22. mars 2009 Forfatter #5 Skrevet 22. mars 2009 Oii... Dette hørtes godt ut.. Må prøves en dag=) Takk for tips=)
sologsommer Skrevet 22. mars 2009 #6 Skrevet 22. mars 2009 -Bruk vanlig fløte istedet for matfløte, da skiller det ikke. Fatter ikke hvorfor det heter matfløte, når det ikke tåler og komme i ovnen uten at det skiller
du og jeg og vi to Skrevet 22. mars 2009 #7 Skrevet 22. mars 2009 Tandoorikrydder - nam, nam! Og det kverker kyllingsmaken;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå