hedda:-) Skrevet 22. mars 2009 #1 Skrevet 22. mars 2009 Noen som vet noen nettbutikker som selger Emmaljunga i Sverige?? :-)
Babyønske �� Skrevet 22. mars 2009 #2 Skrevet 22. mars 2009 Skal ikke si helt sikkert, men mener på at Emmaljunga har policy på at deres vogner ikke skal selges på nett. Det er hvertfall sånn i Norge, så regner med det gjelder Sverige også. Men vet enkelte tar direkte kontakt med en forhandler i Sverige og spør om de har mulighet til å sende
hedda:-) Skrevet 22. mars 2009 Forfatter #3 Skrevet 22. mars 2009 Oki, jeg har prøvd iherdig å finne nettbutikker i sverige som selger emmaljunga, men da henger jo det hele litt mer på greip:-)) Vi bor i Trondheim så vurderer å handle i Østersund, men spørs om jeg tar en tlf til dem og forhører meg litt om hva de tar for å sende! Tusen takk for info:-)
frutilla Skrevet 22. mars 2009 #4 Skrevet 22. mars 2009 Hei! jeg har sett at barnebutikkr i Sverige legger inn anonnser på blocket.se og noen av de kan sende til Norge. hvis du vil så kan si titte på den siden i sverige. Lykke til. http://www.blocket.se/vi/18664909.htm?ca=8_s
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå